Apie mus

Lietuvoje atstovaujame Auraton gamintoją

Nuo 2010 m. mūsų įmonė UAB "Verslo vizija" Lietuvoje, Latvijoje bei Estijoje oficialiai atstovauja temperatūros reguliatorių Auraton gamintoją - Lenkišką įmonę LARS. Todėl, platinant Auraton produkciją, galime pasiūlyti patrauklias mažmenines ir didmenines kainas bei lanksčią nuolaidų sistemą partneriams.

Šiltame name - sveika dvasia

Žiema mes dažniausiai esame silpnesni ir mažiau atsparūs įvairiomis infekcijomis. Mažėjant oro temperatūrai lauke vis labiau stengiames šildyti namus. Tačiau, esant dideliam temperatūrų skirtumui, tampa sunkiau išvengti peršalimų ar gripo. Šioje situacijoje gali išgelbėti racionalus šildymo proceso valdymas.

Tam, kad užtikrinti namuose šiltą aplinką, dar prieš šaltąjį sezoną turėtume įsitikinti, kad šildymo sistema yra patikima ir veikia be priekaištų. Jos centrinis elementas dažniausiai būna krosnis arba katilas, kuris neturėtų sugesti ar dirbti netinkamai žiemos metu.

Dažniausiai mums nepatinka šalti, būti šaltame kambaryje. Jei patalpoje per šalta, "atsukame visus kranelius", atidarome visus vožtuvus - šildome daugiau nei priklauso. Atvirkštinėje situacijoje, kai patalpoje yra per šilta - taip pat jaučiamės nekomfortiškai. Tuomet atidarome langus, vėdiname patalpas, kartu išleidžiame ir brangiai kainuojančią šilumą, o apie sąskaitas už šildymą pagalvojame tik vėliau.

Tam, kad tinkamai valdyti šildymo procesą ir visada jaustis maksimaliai komfortiškai, mes siūlome praktišką sprendimą - sumontuoti šiuolaikišką termoreguliatorių.

Reguliuoti - reiškia valdyti

Termoreguliatoriai - tai nedideli įrenginiai, kurie komutuoja su bet kokiu šildymo įrenginiu ir gali jį įjunginėti, išjunginėti arba reguliuoti įrenginio galingumą priklausomai nuo temperatūros ir svarbiausiai – sumažinti šildymo išlaidas iki 30%.

 

Ar žinote, kad... ?  ideali temperatūra:

  • miegui - 16-18° C;
  • žaidimams - 22-24° C;
  • poilsiui - 22-24° C;
  • darbui - 20-22° C.


UAB Verslo vizija

Įmonės kodas: 302304503

PVM kodas: LT100004515015

A/s DNB: LT6640 1004 9500 5971 67

Tel. mob.: +370 674 55156

El.paštas: info@verslovizija.lt

Adresas: Drujos g. 2 - 503, LT-11342 Vilnius