Grindinio šildymo privalumai

Patalpino Viktor 15.02.2016 0 Komentarai Šildymas,

Grindinio šildymo privalumai

 

Grindinio šildymo ir jo valdiklio įrengimas palyginus su tradiciniu radiatoriniu šildymu tampa vis populiaresniu ne tik dėl estetinių savybių  - nuo sienų dingsta radiatoriai, bet pirmiausiai dėl didesnio patvarumo, ilgaamžiškumo, mažesnio energijos sunaudojimo, o svarbiausiai – patogumo ir padidinto komforto. Papildomai, dėl vis daugiau rinkoje atsirandančių automatikos įrenginių ir daugiafunkcinių grindinio šildymo valdiklių, grindinis šildymas tampa vienu iš dažniausiai pasirenkamų šildymo sprendimų.

 

Kai veikia grindinis šildymas?

 

Vamzdeliai su vandeniu išdėstyti visame grindų plote po grindų dangos (plytelėmis, parketu, laminatu ir t.t.) prišildo jas iki temperatūros aukštesnės nei oro temperatūra patalpoje (dažniausiai iki 25 – 27°C). Dėl to visos grindys tampa vienu didelių šildytuvu, kuris tolygiai atiduoda šilumą ir prišildo orą patalpoje pradedant nuo apačios.

Sprendimas yra šiuolaikiškas ir greitai atsiperkantis.

Žemiau išdėstyti pagrindiniai grindinio šildymo pranašumai:

  1. Didesnis šiluminis komfortas – prišildytos grindis atiduoda šilumą infraraudonųjų spindulių pavidalu. Šiltas oras yra lengvesnis, todėl tolygiai kyla į viršų šildant visas patalpas ir jose esantys žmones.
  2. Geriausia žmogaus fiziologijai – šilčiausiai yra kojoms – vėsiau galvai.
  3. Galima palaikyti apie 2°C temperatūra mažesne palyginant su konvekciniu šildymo principu ir dėl to nenukenčia šiluminis komfortas – o dėl to sumažėja šildymo sąnaudos.
  4. Sprendimas yra draugiškas alergiškiems žmonėms – nėra oro cirkuliacijos ir oro srautų patalpoje – ore yra mažiau dulkių dalelių.
  5. Beveik 100% energijos yra paverčiama šilumine energija.
  6. Nėra matomų įrenginių – nesimato vamzdžių, vožtuvų, radiatorių.
  7. Didesnis saugumas – tvarkingai įrengtoje sistemoje niekada neatsiras vandens nutekėjimo.
  8. Didesnis naudingumo koeficientas dėl įrenginių darbo neaukštoje temperatūroje.

Grindinis šildymas – tai modernus požiūris į šildymą užtikrinanti aukštą komfortą. O dėl sistemoje sumontuoto grindinio šildymo valdiklio Auraton 8000 (arba Auraton 8D Pro, Auraton 4D Pro) – grindinio šildymo valdymas bus toks paprastas, patogus ir taupantis, kaip niekada iki šiol. Valdiklis gali aptarnauti iki 8 (arba iki 4) šildymo zonų bendradarbiaujant su belaidžiais (arba laidiniais) patalpų termostatais, kas leis sukurti toki šiluminį komfortą, kurio pagedaujate Jūs ir Jūsų namo (buto) gyventojai išpildant visų jų poreikius ir ypatumus.

Palikite komentarą