Praktinis panaudojimas temperatūros reguliatorių

Patalpino Viktor 15.09.2014 0 Komentarai Šildymas,Naujos prekės,

Temperatūros reguliatoriai – tai įrenginiai, kurie gali valdyti beveik bet kurį namų šildymo sistemą. Ir absoliučiai nėra skirtumo, ar už namų šiluminio komforto palaikymą atsako gamtinės dujos, akmens anglis, granulės arba elektros energija.

Reguliatorius gali įjungti arba išjungti akumuliacinį radiatorių, elektrinį šildytuvą, dujinį katilą, automatinį granulinį katilą ir t.t. Taip pat leidžia pritaikyti temperatūrą patalpoje prie individualių vartotojo įpročių ir pageidavimų.

„Sumontavus patalpos temperatūros reguliatorių firmos AURATON vartotojas gauna galimybę nustatyti automatiškai keičiamų iki 8 temperatūros reikšmių per parą darbo dienomis, iki 8 temperatūrų šeštadieniui ir iki 8 temperatūrų sekmadieniui” aiškino Maciej Leonard, generalinis direktorius firmos LARS, gaminančios temperatūros reguliatorius markės AURATON. Todėl galime pritaikyti temperatūrą pvz. Paros laikotarpiui, savaitės dienos ir taip tap ją keisti, kai tik to norėsime.

„Reguliatoriai leidžia užprogramuoti temperatūrą iš anksto. Jei pavyzdžiui norėsime, kad mums grįžus namo po darbo namuose būtu šilta ir jauku, mūsų namų kontrolės centras pasirūpins tuo. O kai išeinam arba išvažiuojame iš namų ilgesniam terminui – tuo atvėju pasirenkame funkciją šildymo sistemos ekonominio valdymo ir tokiu būdu išvengiame namų bereikalingo perteklinio šildymo ir tuo pačiu sutaupome nemažą pinigų sumą” tęsia Maciej Leonard.

Tarp populiariausių rinkoje reguliatorių yra laidiniai modeliai Auraton 2025 ir Auraton 2030 bei jų belaidžiai ekvivalentai Auraton 2025 RTH ir Auraton 2030 RTH. Tokių reguliatorių montavimas nereikalauja specialių ir komplikuotų montavimo darbų. Nedidelių išmatavimų ir estetinės išvaizdos dėka jie prisitaiko prie bet kurio namų interjero ir estetikos, tuo pačiu salono arba virtuvės. Reguliatoriai Auraton jau gali būti montuojami matomojo vietoje ir jų daugiau nereikia slėpti rusyse arba katilinėse.

Taip pat reikėtu atkreipti dėmesį į reguliatorių nustatymų ir aptarnavimo paprastumą. „Patogios, paprastos ir ergonominės klaviaturos pagalba reikia tik pasirinkti tinkančią programą. Visus nustatymų pakeitimus, esamą temperatūrą, laiką, savaitės dieną ir kitus parametrus galime realiu laiku stebėti didėliame LCD ekrane“ aiškina Maciej Leonard.

Apart šiluminio komforto ir nepaprasto vartotojo patogumo sumontavimas temperatūros reguliatoriaus namų šildymo (kartais kondicionavimo) sistemoje leidžia sutaupyti ženklią pinigų sumą ir laidinis programuojamas patalpos termoreguliatorius dažniausiai atsiperka jau po pirmo šildymo sezono naudojimo. Modernūs ir pažangūs temperatūros reguliatoriai AURATON buvo suprojektuoti su mintimi apie tai, kad jie atneštu maksimalią naudą vartotojui optimizuojant šildymo režimus namų šildymo sistemoje.

„Specialūs jutikliai leidžia realiu laiku kontroliuoti temperatūrą patalpose, nustatyti jos reikšmes atitinkančias vartotojų poreikius, o pirmiausiai valdyti šildymo katilų veikimą – išjungiant juos , kai bus pasiekta pageidaujamą temperatūra patalpose ir įjungiant, kai temperatūra patalpose nukris žemiau nustatytos komfortinės vartotojui temperatūros. Taip pat apsaugo šildymo įrangą nuo užšalimo įjungiant šildymą esant mažesnei nei +5ºC temperatūrai nepriklausomai nuo kitų vartotojo atliktų nustatymų“ pabrėžia Maciej Leonard.

Dėka tuo visa šildymo sistema gali veikti ne tik ženkliai naudingiau ir efektyviau, bet pirmiausiai saugiau ir taupiau. Priiman sprendimą dėl temperatūros reguliatoriaus sumontavimo galite turėti garantiją, kad Jūsų sąskaitos už šildymą gali sumažėti net iki 30%.

Siūlome taip pat susipažinti su grindinio šildymo valdymo sistemomis Auraton, cirkuliacinių siurblių valdikliais Auraton, pamaišymo vožtuvų valdikliais Auraton ir kitais įrenginiais Auraton, padarančiais gyvenimą paprastesniu.

Palikite komentarą